TRIDUUM PASCHALNE

Poniedziałek, 26 marca 2018r. Proboszcz

WIELKI Czwartek – 29.03.2018 Syr 50

19.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej - SKLADOWICE – W intencji Parafian o umocnienie w powołaniu na drodze do zbawienia.

ADORACJA do godz. 21.00

-------------------------------------------------------------

WIELKI Piątek – 30.03.2018 Syr 51 (zakończenie)

MLECZNO – godz. 15.00 rozpoczęcie nowenny (1) przed Uroczystością

Miłosierdzia Bożego

                            Godz. 19.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU,

Droga Krzyżowa, Adoracja do godz. 22.00.

----------------------------------------------------------

WIELKA Sobota – 31.03.2018

Poświęcenie pokarmów:

09.00 – Dąbrowa Dolna,

09.15 – Dąbrowa Środkowa,

09.30 – Dąbrowa Górna,

09.45 – Ustronie,

10.00 – Składowice,

10.15 – Zalesie,

10.30 – Gola,

10.45 – Koźlice,

11.00 – Mleczno,

11.15 – Juszowice,

11.30 – Rynarcice,

11.45 – Żelazny Most,

12.00 – Pieszkowice

 

RYNARCICE – godz. 15.00 – nowenna do Miłosierdzia Bożego (2),

 

WIGILIA PASCHALNA w Wielką Noc

RYNARCICE:

godz. 20.00 Wigilia Paschalna, procesja rezurekcyjna.

----------------------------------------------------------

Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA – 01.04.2018

Godz. 11.00 – (Żelazny M.) W intencji duszy czyścowej Panu Bogu wiadomej (12/18).

Godz. 09.30 (Rynarcice) – +Teodor.

Godz. 11.00 (Mleczno)Dziękczynna w intencji +Julii Sołoguba i całej Rodziny (4/9).

Godz. 12.30 – (Składowice)Z okazji 18 rocznicy urodzin Oliwii – dziękczynna.

Godz. 09.30 – (Dąbrowa G.) +Józefa (ona), +Kazimierz BARTOSIK.

-----------------------------------------------

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – 02.04.2018

Godz. 11.00 – (Żelazny M.) +Stanisław WARDZAŁA – 2 r. ś., +Leon – 10 r. ś.

Godz. 09.30 (Rynarcice) – +Aleksy i ++ z Rodziny.

Godz. 11.00 (Mleczno)+Halina SŁABA – 15 r. ś., +Mieczysław, +Zdzisław, +Alfreda (ona), +Czesław.

Godz. 12.30 – (Składowice)+Franciszek, +Katarzyna, +Bronisława (ona) z Rodziny GÓRECKICH, +Stefania (ona), +Franciszek z Rodziny TOCKICH, +Barbara, +Marek JAGIELSCY.

Godz. 09.30 – (Dąbrowa G.) Z okazji 1 rocznicy urodzin Karoliny - dziękczynna.

Czytaj dalej →

Plan Rekolekcji Wielkopostnych

Piątek, 09 marca 2018r. Proboszcz

Piątek – 16.03.2018 (Syr 37)

nauka

16.00 – Żelazny Most

17.00 – Rynarcice

18.00 – Dąbrowa Górna

19.00 – Składowice

20.00 – Mleczno:

Msza św.:

1. .......

2. ………….

----------------------------------------------------------

Sobota – 17.03.2018 (Syr 38)

nauka i SPOWIEDŹ

Żelazny Most -          16.30 – nauka    17.00 – spowiedź

Rynarcice -                  17.00 – nauka    17.30 – spowiedź

Dąbrowa Górna –       18.00 – nauka    18.30 – spowiedź

Składowice –              18.30 – nauka    19.00 – spowiedź

Mleczno –                    19.00 – nauka    19.30 – spowiedź

Msza św.:

1. ……

         2. …..                                                      

----------------------------------------------------------

V Niedziela przygotowania PASCHALNEGO

18.03.2018 (Syr 39)

„Ponieważ spotęguje się nieprawość, ostygnie miłość wielu” Mt 24,12

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE (nauka)

Godz. 08.00 – (Żelazny M.)

Godz. 09.30 (Rynarcice)

Godz. 11.00 (Mleczno)

Godz. 12.30 – (Składowice)

Godz. 13.45 - (Dąbrowa Górna)

Czytaj dalej →

ŚRODA POPIELCOWA

Poniedziałek, 05 lutego 2018r. Proboszcz

 

EUCHARYSTIA:

 

o godz. 17.00 – Żelazny Most i Dąbrowa Górna,

 

o godz. 18.00 – Rynarcice i Składowice,

 

o godz. 19.00 – Mleczno.

 

Czytaj dalej →

Plan wizyty duszpasterskiej 2018

Sobota, 30 grudnia 2017r. Proboszcz

Plan kolędy:

 

 

Data

Dzień tygodnia

Godziny odwiedzin

od – do

Miejscowość

 

02.01.2018

Wtorek

16.00 – 21.00

Dąbrowa D.

 

03.01.2018

Środa

16.00 – 21.00

Dąbrowa Ś.

 

04.01.2018

Czwartek

16.00 – 21.00

Dąbrowa G.

 

05.01.2018

Piątek

16.00 – 21.00

Dąbrowa G.

 

06.01.2018

Sobota

OBJAWIENIE PAŃSKIE

16.00 – 21.00

Żelazny M.

 

07.01.2018

NIEDZIELA

16.00 – 21.00

Żelazny M.

 

08.01.2018

Poniedziałek

16.00 – 21.00

Mleczno

 

09.01.2018

Wtorek

16.00 – 21.00

Mleczno

 

10.01.2018

Środa

16.00 – 21.00

Mleczno

 

11.01.2018

Czwartek

16.00 – 21.00

Mleczno

 

12.01.2018

Piątek

16.00 – 21.00

Pieszkowice

 

13.01.2018

Sobota

12.00 – 20.00

Składowice

 

14.01.2018

NIEDZIELA

16.00 – 21.00

Składowice

 

15.01.2018

Poniedziałek

16.00 – 21.00

Składowice

 

16.01.2018

Wtorek

16.00 – 21.00

Składowice

 

17.01.2018

Środa

16.00 – 21.00

odwołana

 

18.01.2018

Czwartek

16.00 – 21.00

Koźlice

 

19.01.2018

Piątek

16.00 – 21.00

Koźlice

 

20.01.2018

Sobota

12.00 – 20.00

Koźlice

 

21.01.2018

NIEDZIELA

16.00 – 21.00

Zalesie

 

22.01.2018

Poniedziałek

16.00 – 21.00

Gola

 

23.01.2018

Wtorek

16.00 – 21.00

Gola

 

24.01.2018

Środa

16.00 – 21.00

Gola

 

25.01.2018

Czwartek

16.00 – 21.00

Gola

 

26.01.2018

Piątek

16.00 – 21.00

Rynarcice

 

27.01.2018

Sobota

12.00 – 20.00

Rynarcice

 

28.01.2018

NIEDZIELA

16.00 – 21.00

Ustronie

 

29.01.2018

Poniedziałek

16.00 – 21.00

Juszowice

 

30.01.2018

Wtorek

16.00 – 21.00

 

 

31.01.2018

Środa

16.00 – 21.00

 

 

01.02.2018

Czwartek

16.00 – 21.00

 

 

 

 

 

 

 
Czytaj dalej →