MISJE ŚWIĘTE

Niedziela, 09 czerwca 2019r. Proboszcz

MISJE ŚWIĘTE

"Aby człowiek nie zagubił drogi dobra" (J.P. II)

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 16.06.2019

Godz. 09.00 - Dąbrowa Górna - Z okazji 40 rocznicy urodzin Krzysztofa Szymańskiego - dziękczynna.

Godz. 10.30 – Składowice - +Jadwiga, +Jan, +Kazimierz, +Helena Zięcik.

----------------------------------------------------------

Godz. 09.00 - Żelazny M. - .........

Godz. 10.30 - Rynarcice - ..........

----------------------------------------------------------

Godz. 12.00 – Mleczno - 1) +Tadeusz Zawiślak - 6 r. ś.

        2) Dziękczynna w intencji ważnych Kobiet w życiu ofiarodawcy

-------------------------------------------------------------

Poniedziałek – 17.06.2019 ODNOWIENIE PRAW SYNAJU

Godz. 09.00 - ŻELAZNY MOST - Msza Św. - .............

Godz. 18.00 - ŻELAZNY MOST - Msza Św. - .............

Godz. 19.30 - MLECZNO - Msza Św. - .............

-------------------------------------------------------------

Wtorek – 18.06.2019 DZIEŃ PAMIĘCI O ZMARŁYCH

Godz. 09.00 - SKŁADOWICE - Msza Św. +Krystyna Tocka.

Godz. 18.00 - SKŁADOWICE - Msza Św. +Maria Wojtasik - 30 d p ś.

Godz. 19.30 - MLECZNO - Msza Św. - .............

-------------------------------------------------------------

Środa – 19.06.2019 DZIEŃ SPOWIEDZI MISYJNEJ

Godz. 09.00 - RYNARCICE - Msza Św. - .............

Godz. 18.00 - RYNARCICE - Msza Św. - .............

Godz. 18.00 Mleczno - spowiedź misyjna.

Godz. 19.30 - MLECZNO - Msza Św. - .............

----------------------------------

Czwartek – 20.06.2019 BOŻE CIAŁO

Godz. 09.00 - Dąbrowa Górna - +Agata i +Jan LECYK.

Godz. 11.00 - Mleczno - 1) +Regina, +Alojzy PĘCIAK.

                2) Dziękczynna - z okazji 2 rocznicy urodzin Mikołaja.

-----------------------------------------------

Godz. 09.00 - Żelazny Most - +Marcin Tatarynowicz - 1 r. ś.

Godz. 11.00 - Rynarcice - 1)+Mieczysław, +Krystyna Kobus.

                        2)W intencji Dzieci Rocznicowych - dziękczynna.

-------------------------------------------

Godz. 13.00 - Składowice - W intencji zmarłych Rodziców: +Anna i +Bronisław oraz za zmarłych +Jan, +Józef Ziobroniewicz. (Festyn Rodzinny)

-------------------------------------------------------------

Piątek – 21.06.2019 DZIEŃ PRZEBŁAGANIA

                                                       ZA GRZECH LUDU BOŻEGO

Godz. 09.00 - DĄBROWA GÓRNA - Msza Św. - +Andrzej Sobczak - 30 d p ś.

Godz. 18.00 - DĄBROWA GÓRNA - Msza Św. - W intencji Panu Bogu wiadomej.

Godz. 19.30 - MLECZNO - Msza Św. - .............

-------------------------------------------------------------

Sobota – 22.06.2019 DZIEŃ MODLITWY ZA RODZINĘ

Godz. 09.00 - SKŁADOWICE - Msza Św. -

Godz. 18.00 - SKŁADOWICE - Msza Św. - +Krystyna Tocka.

Godz. 19.30 - MLECZNO - Msza Św. - .............

-------------------------------------------------------------

Niedziela 23.06.2019

Uroczystość ODPUSTOWA - MBNP w Mlecznie

Dzień Ojca

Godz. 09.00 - Dąbrowa Górna - +Leopold - 14 r. ś

Godz. 10.30 – Składowice - +Marianna i ++ z Rodziny Walczak.

-------------------------------------------

Godz. 09.00 - Żelazny M. - +Zofia Bartkowicz - 10 r. ś., +Stanisław Bartkowicz - 9 r. ś.

Godz. 10.30 - Rynarcice - ..........

-----------------------------------------------

Godz. 13.00 – Mleczno

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA MBNP

1) W intencji Parafian.

2) O świętość w Rodzinach.

3) W intencji mężczyzn a szczególnie ojców.

 

← Powrót