15 niedziela w ciągu roku
Niedziela, 14 lipca 2019r.

1. Módlmy się za dzieci i młodzież i nauczycieli przebywających na wakacjach.
  2. "Bez szczęśliwego dzieciństwa, całe życie jest kalekie", motto Kampanii społecznej promującej rodzicielstwo zastępcze.
  3. Zachęcam do modlitwy o urodzaje.
  4. We wtorek - NMP z Góry Karmel.
  5. Z serca dziękuję za wszelkie wpłaty na konto parafialne z przeznaczeniem na dach w Składowicach.
  6. W niedzielę 21 lipca po wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo kierowców i modlitwy na rzecz bezpieczeństwa na drogach oraz poświęcenie pojazdów.
  7. Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę rozpoczyna w tym roku się 29 lipca (poniedziałek) Mszą Świętą w katedrze legnickiej o godz. 6.00 a zakończy się 7 sierpnia (środa) również Mszą Świętą na Jasnej Górze o godz. 13.00. HASŁO - „Na drodze pokuty i odnowy”.
  8. Zapraszam na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na zakończenie PPL - 07.08.2019 (środa). Koszt ok. 60 zł.
  9. Pielgrzymka do Włoch w terminie od 29 września - 07 października 2019, koszt - 2 tyś + 85 euro.
  10. Od 17 marca Msze św. w Składowicach w świetlicy. Remont Dachu na kościele.
  11. Polska pod Krzyżem - modlitwa o odnowienie Polski, dnia 14 września 2019.
  12. Kancelaria parafialna CZYNNA - tylko w piątek po Mszy św. wieczornej.
  13. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość.